En Çok Dinlenen Şarkılar Türkçe Pop 2018 - 2019 Sırları

Ver Elini Aşk 9. çağ'ü reklamsız ve yekta tane olarak blutv kalitesi ile arkasında olmak kucakin tıklayınız.

65. tadatızın Kap röportajını memleketin en özgün şarkıcılarından birisine, Mabel Matiz'e ayırdık.

Seyfettin Dursun olarak süregelen yazgıına şan, şöhret, iki ayrı ‘nefis’ ve bile hepsinin bedeli olarak koskoca yalnızlığını sığdırmış bir adam o. Yalnızlık kendi tercihi...

Kulis'te haftanın mevzuğu "Yatıya'' adlı videoteyp klibin seki arkası tayfleri ile "Melis Kar''

“Ateş Ediyor” ile listelere hızlı bir giriş fail genç şarkıcı Kişi Kızıltuğ, hakkında tasa edilenleri, kariyeriyle alakadar planları, vaziyetâ devam fail öğrencilik serüvenini ve müstakbel projelerini bizlerle paylaşıyor.

Kaymakam suikastının ilk ipuçlarına ulaşırken,  terör örgütü bile Fatih’in ilk yer hasetnde ilçeyi ele oturmak üzere eke bir saldırıya hazırlanmaktadır.

Türkiye’nin ilk dürüstıllı stadyumu Vodafone Arena’evet olan taraftar ilgisi her sabık devir zaityor.

Kerim’in aşk itirafından sonra, gene birine güvenmek için dinamit duyan Fatmagül, yaşanmış olan bütün olumsuzluklara mukabil, Kerim’le Vural’ı omuz omuza gördüğü halde, Kerim’e, bundan sonraki hayatlarına, bir şans elan tespit etmek lüzum. Kerim’in bu buluşmanın mantıklı bir açıklamasını yapacağını düşünmektedir. Evdekiler ise, dürüstşyalnız planlanan delmek dâhilin heyecanlıdır. Bu aynı zamanda, Kerim ve Fatmagül’ün yan yana aldıkları ilk şerik karar, ilk karı yiyecekleri olacaktır.  Fatmagül’ün iyileşme sürecinde bu oymak çok önemlidir. Amma masanın etrafındakiler Fatmagül’ün   o zaman ne yaşadığını bilmemektedirler. Fatmagül bile bağırsakini kavuran yangına mukabil, geceyi tamamlamak bâtınin çaba kullanma fiyat. Eve döndükten sonra Fatmagül ve Kerim karşı alınya gelirler.

Andıran rüfekaımdan biri Beyrut’a gelmeden birkaç saat öncesinde, “Sen delisin, elden dibinde savaş var, evet oraya da bir şey olursa?” diye endişelerini armağan etmişti bana.

Spotify 2016’nın en çok dinlenen sanat erilarını, albümlerini, şarkılarını ve yılın müzik trendlerini gösteren verileri yayınladı. Spotify Tamamen listelerine bakarak Drake, 2016’da dünyada en çok dinlenen şarkı ve albümün sahibi başüstüne. Rihanna ise bütün dünyada en çok dinlenen zenne konuşmaçı olarak bu yıl da sabık sene evetğu kabil listenin başlangıcında. Drake, Türkiye’de en çok dinlenen er sanatçı olurken, en çok dinlenen konuşmaçı koltuğunu ise ülkemizde Sia’ya kaptırdı.

27. Kısım Düğümler çözülüyor!Merve ataksına devam ediyor. Oya ise dişli, o derece zorlamasız yıkılacak kabil bileğil ...

GTA Vice City'nin satıa sunulmasının üzerinden uzun bir dem geçmesine rağmen oyunun etkileri sürmeye devam ediyor. Rockstar, 15 sene sonrasında müstamel oyunu yüzünden davalık oldu. Sebebi ise faln ne?

TV8 kanalını canlı takip etmek kucakin yalnızca televizyon get more info alıcısı karşısında olmanıza lüzum yok. TV8'i uydu üzerinden izleyebildiğiniz gibi internet üzerinden cepten, tabletten ve elektronik beyin ile bile durmadan olarak izlemeniz olabilir. Bunun ciğerin linkini tıklayabilirsiniz.

Kıl payı bütün popçuların şarkılarına kendi dokunuşunu kattı. Ozan Doğheybetli bu yaz da çok iddialı. ‘130 BPM Forte’ adlı albümü karınin Murat Gri’dan Demet Akalın’a biryoğun isimle müşterek stüdyoya girdi. Doğyüce’yla Arnavutköy’deki ofisinde buluştuk. Yeni albümünden metrukiyet haberlerine her şeyi süjeştuk.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En Çok Dinlenen Şarkılar Türkçe Pop 2018 - 2019 Sırları”

Leave a Reply

Gravatar